ESENYURT’TA ‘MAHALLEDE ŞENLİK VAR’ ETKİNLİĞİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ESENYURT’TA ‘MAHALLEDE ŞENLİK VAR’ ETKİNLİĞİ

Esenyurt Belediyesi’nin yaz akşamlarına renk katmak amacıyla düzenlediği ‘Mahallede Şenlik Var’ etkinliğinin ilki yapıldı. Şenlikte vatandaşlarla bir araya gelen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, yaşama geçirilen hizmetleri anlattı.

Esenyurt’ta ‘Mahallede Şenlik Var’ etkinliği düzenlendi. Şenlikte; sihirbaz, jonglör ve animasyon ekibinden oluşan grubun gösterileri ve konserler vatandaşla buluştu. Şenliğe katılan Başkan Bozkurt da hizmetlerini vatandaşlara anlatmanın yanı sıra talepleri ve şikayetleri dinledi.

Şenlik alanında kurulan Mahalle Afet Gönüllüleri standında gönüllü olmak isteyenler form doldururken Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi (ESBİM) standı ile de iş arayan vatandaşlara destek verildi. 

Konuşmasında Esenyurt’un mutluluk şehrine dönüşeceğini belirten Başkan Bozkurt, şunları söyledi:

“Mahallede Şenlik Var, bizim uzun süredir düşündüğümüz bir çalışmaydı. Pandemiden dolayı aksadı. Buradaki amacımız mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya gelmek, buluşmak, onlarla sorunlarımızı konuşmak. Bugüne kadar neler yaptık, bundan sonra Esenyurt ile ilgili neler planlıyoruz, bunları paylaşacağız. Hayatın zorluklarına karşı birlikte direneceğiz. El ele verip birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Esenyurt’u mutluluk şehrine dönüştüreceğiz.”

Art’s Magazin  Yurt

ESENYURT’TA ‘MAHALLEDE ŞENLİK VAR’ ETKİNLİĞİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!