Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

EYÜPSULTAN’DA METRUK BİR EVDE ÇIPLAK HALDE 3 ÇOCUK BULUNDU

featured
service

EYÜPSULTAN’DA METRUK BİR EVDE ÇIPLAK HALDE 3 ÇOCUK BULUNDU

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde, “çöp ev” diye adlandırılan metruk haldeki bir eve giden sosyal hizmetler ekipleri ve polis, 3, 4 ve 7 yaşlarında 3 çocuğu çıplak halde buldu. Çocukların annelerinin 25 gündür eve gelmediği, babalarının ise yemek vermek için eve uğradığı belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre, bir ihbar üzerine sosyal hizmetler ekipleri ile polis, dün Eyüpsultan ilçesindeki metruk haldeki bir eve girdi. Ekipler, yaşları 3 ila 7 arasında olan 3 çocuğu çıplak halde evde dolaşırken buldu. Kıyafet giydirilen çocuklar hastaneye götürülerek tedaviye alındı.

Ekipler, her yerde çöp, sinek ve haşerelerin bulunduğu evin aynı zamanda ağır biçimde lağım koktuğunu tespit etti. komşularla yapılan görüşmelerde çocukların annesinin 25 gün önce evi terk ettiği, babanın ise ara sıra eve uğrayarak yemek bıraktığı öğrenildi.

Bu arada çocukların görevlilere “Babamız işe gitti” dediği bilgisi verildi. Baba gözaltına alınırken, annenin ise arandığı bildirildi. Savcılığın, babanın akli melekelerinin değerlendirilmesi talimatı verdiği kaydedildi.

 

Art’s Magazin  Gündem

EYÜPSULTAN’DA METRUK BİR EVDE ÇIPLAK HALDE 3 ÇOCUK BULUNDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!