İKONİK AYAKKABILARLA YEPYENİ BİR DÖNEME HAZIR MISINIZ?

featured
service

İKONİK AYAKKABILARLA YEPYENİ BİR DÖNEME HAZIR MISINIZ?

Spor giyimin gündelik yaşamda daha sık tercih edildiğini, hatta zamansız bir moda akımına dönüştüğünü görüyoruz. Elbette bu durumun arka planında rahatlığı ön plana çıkarmak, daha cesur bir stil sergilemek, sporun daha kapsayıcı bir çizgi kazanması gibi pek çok unsur bulunuyor. Doğanın, spor salonlarının ya da parkurların yanı sıra yaşamın her anının oldukça aktif ve rekabet dolu geçmesi de bunlardan biri. Bu noktada akla spor dendiğinde ilk gelen isim olan Nike ise teknolojiden ilham alarak tasarlanan yeni nesil ürünleriyle üstün bir performans vaat ediyor. Erkek basketbol ayakkabı modelleriyle tüm dünyanın tanıdığı marka, günümüzde ayakkabıların yanı sıra erkek ve kadın tekstil ürünleri ile de sportif giyimi benimseyenler için vazgeçilmez bir konum kazanıyor.

Ayakkabı gibi hem aktif bir yaşama hem de bu seçimleriyle bu stili yansıtmak isteyenler için son derece önemli olan konularda ise elbette Nike liderliği devam ediyor. Erkek ve kadın spor ayakkabı modelleri ile sokak modasında her geçen gün daha sık karşımıza çıkan marka, giyim ürünleriyle desteklediği bu erişilebilirliğiyle sportif şıklığı modası geçmeyen bir akım haline getiriyor.

AYAKKABI SEÇİMİNİN ÖNEMİ

Teknoloji dünyasındaki yenilikler yalnızca yaşam tarzımızı değil, bu tarza daha kolay uyum sağlamamıza yardımcı olacak ürünleri de etkiliyor. Ayakkabı gibi hem aktif bir yaşama hem de bu seçimleriyle bu stili yansıtmak isteyenler için son derece önemli olan konularda ise elbette Nike liderliği devam ediyor. Erkek ve kadın spor ayakkabı modelleri ile sokak modasında her geçen gün daha sık karşımıza çıkan marka, giyim ürünleriyle desteklediği bu erişilebilirliğiyle sportif şıklığı modası geçmeyen bir akım haline getiriyor. Sanatla stili buluşturan tasarımlar için Nike Türkiye’nin en büyük partneri olan Sportinn mağazaları ise ülkemiz spor dünyasındaki liderlik yolculuğuna devam ederken son dönemin dikkat çeken bir diğer ismi olmayı başarıyor.

RAKİPSİZ STİL VE RAHATLIK

Tüm Türkiye genelindeki 25 ayrı Nike mağazasına ek olarak https://www.sportinn.com.tr/ adresiyle konumdan bağımsız olarak tüm Nike takipçilerine ulaşan Sportinn ise stilinizi yenilerken rakipsiz bir konfor ve destekle tanışmanızı sağlıyor. Sportinn, Dunk ve Air Jordan gibi Türkiye’de yalnızca sınırlı sayıda bulunurken tüm dünyada popülerliğini katlayan erkek sneaker ayakkabı modelleri ile genişlettiği koleksiyonlarıyla spor kültüründe liderliği kazanmakta olduğunu gösteriyor. Hatta erkek tekstil ürünleri arasında LeBron, KD gibi yıldız isimlerle yapılan işbirliği koleksiyonlarını görmeniz mümkün oluyor. Bu ayrıcalıklı deneyim için şimdi Sportinn mağazalarını keşfe başlayabilirsiniz.

 

ADVERTORİAL YAYIN

 

Art’s Magazin  Şirket Haberleri

İKONİK AYAKKABILARLA YEPYENİ BİR DÖNEME HAZIR MISINIZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!