KARTAL BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’NDA ANLAMLI ETKİNLİK

featured
service

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’NDA ANLAMLI ETKİNLİK

Kartal Belediyesi, yaşlılık ve yaşlı sağlığı konularında farkındalık yaratmak amacıyla, 18-24 Mart 2023 tarihlerinde kutlanan ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamında anlamlı bir etkinlik düzenledi.

Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Kartallı kadınlar, tüm hünerlerini huzurevi sakinleri için gösterdi. ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamında Uğur Mumcu Kültür Merkezi’ndeki dikim atölyesinde bir araya gelen Kartallı kadınlar, huzurevi sakinleri için yelek dikti.

KARTALLI KADINLARDAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE EL EMEĞİ GÖZ NURU HEDİYE

El emeği, göz nuru ile üretilen yeleklerin hazırlığı sırasında Kartal Belediyesi Meclis üyesi Aysel Yücel ile Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Deniz Karacan, Kartallı kadınları ziyaret ederek gösterdikleri özveri ve emek için teşekkür etti. Farklı bedenlere göre hazırlanan kalıpları kullanarak bir taraftan kumaş kesen kadınlar, diğer yandan yeleklerin dikim işlemini gerçekleştirdi. İş bölümü yapan kadınlar, yeleklerin aksesuarlarını da tamamlayarak son haline getirdi. Bitirilen yelekler daha sonra huzurevi sakinlerine hediye edilecek.

 

Art’s Magazin  Yurt

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’NDA ANLAMLI ETKİNLİK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!