• İmsak 05:12
  • Güneş 06:40
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:47
  • Akşam 19:36
  • Yatsı 20:58
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

KÜÇÜKÇEKMECELİLER, AFETZEDELER İÇİN TEK YÜREK

service

KÜÇÜKÇEKMECELİLER, AFETZEDELER İÇİN TEK YÜREK

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen 10 ildeki afetzedeler için Küçükçekmece’de toplanan 5 TIR yardım malzemesi, bölgeye gönderilmek üzere yola çıktı. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi önünden hareket eden yardım TIR’larını, deprem bölgesine Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi uğurladı. 

Küçükçekmeceliler, bölgedeki depremzedelere yardım malzemeleri gönderebilmek için belirlenen yardım toplama alanlarına akın etti. Yardımlar, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi otoparkında toplanarak, TIR’lara yüklendi. 

BAŞKAN ÇEBİ: “DEPREMİN YARALARINI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Tüm Küçükçekmeceliler’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Başkan Çebi, “Depremin yaralarını birlikte sarmak için hepimiz tek yürek olduk. Komşularımızın merkezlerimize teslim ettikleri acil ihtiyaç malzemeleri afet bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı. Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci en iyi şekilde yönetmeye ve afetzedelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bölgeye gönderilen yardım malzemeleri arasında battaniye, çocuk ve yetişkin kıyafetleri, bebek bezi, kadın pedi, atkı, bere, eldiven, çorap ve gıda kolileri yer alıyor. Küçükçekmece Belediyesi bölgeye 5 TIR daha yardım malzemesi göndermeye hazırlanıyor.

 

Art’s Magazin  Yurt

KÜÇÜKÇEKMECELİLER, AFETZEDELER İÇİN TEK YÜREK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!