BEŞİKTAŞ’TA AY IŞIĞI ALTINDA CAZ KEYFİ

featured
service

BEŞİKTAŞ’TA AY IŞIĞI ALTINDA CAZ KEYFİ

Balkan ve Türk şarkıları üzerine özgün doğaçlamalarının yanı sıra klasik müzik eserlerine de getirdiği farklı yorumlarla tanınan Tuluğ Tırpan Trio, Beşiktaş Festivali kapsamında sahne aldı. Türkiye’de ilk kez Beşiktaş Festivali kapsamında sergilenen Ay’ın 7 metre çapındaki görselinin yer aldığı ‘Museum of the Moon’ eşliğinde Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda gerçekleştirilen konserde dinleyenler, caz dolu bir gecenin tadını çıkardı.

Türkiye’nin önemli piyanistlerinden Tuluğ Tırpan ve ekibi, Beşiktaş Festivali bünyesinde dün akşam Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda bir konser verdi. Konserde müzikseverler, caz müziği eşliğinde keyifli saatler geçirdi.

Beşiktaş’ı sanatla, sanatı da Beşiktaş’la güzelleştirmeye devam edeceklerini belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Türkiye’nin en önemli caz ustalarından olan Tuluğ Tırpan ve ekibini  ‘Museum of the Moon’ eşliğinde burada müzikseverlerle buluşturmaktan gururluyuz” dedi.

Gecenin sonunda Tuluğ Tırpan Trio ve ekibi adına Beşiktaş Belediyesi’nin TEMA Vakfı’na bağışladığı fidan plaketi takdim edildi.

Ay ve ay ışığının oluşturduğu ambiyans eşliğinde gerçekleşecek konserler, Beşiktaş Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda 21 Eylül akşamına kadar ücretsiz olarak devam edecek.

BEŞİKTAŞ’TA AY IŞIĞI ALTINDA CAZ KEYFİ
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!