VALİ YERLİKAYA: HERHANGİ BİR OLUMSUZ İHBAR BULUNMAMAKTADIR

featured
service

VALİ YERLİKAYA: HERHANGİ BİR OLUMSUZ İHBAR BULUNMAMAKTADIR

Düzce’de meydana gelen ve çere illerden de hissedilen 5.9’luk depremin ardından İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, saat 04.35’te sosyal medya hesabında “Herhangi bir olumsuz ihbar bulunmamaktadır” açıklamasını yaptı. 

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Düzce’nin Gölyaka ilçesi merkezli depremin ardından kentte 112 ve AFAD merkezine gelen herhangi bir olumsuz ihbar bulunmadığını bildirdi. Vali Yerlikaya, sosyal medya hesabından, saat 04.35’te yaptığı açıklamada, “İlimizde de hissedilen Düzce Gölyaka merkezli depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun. An itibarıyla ilimizdeki 112 ve AFAD merkezinize gelen herhangi bir olumsuz ihbar bulunmamaktadır. Allah her türlü afetten ülkemizi ve milletimizi korusun” dedi.

Yerlikaya’nın mesajı şöyle;

“AFAD verilerine göre saat 04.08’de Düzce Gölyaka merkezli 5.9 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Deprem İstanbul’dan da hissedilmiştir. Konuyu takip ediyoruz. Allah, her türlü afetten ülkemizi ve milletimizi korusun. İlimizde de hissedilen Düzce Gölyaka merkezli depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun. An itibariyle ilimizdeki 112 ve AFAD merkezinize gelen herhangi bir olumsuz ihbar bulunmamaktadır. Allah her türlü afetten ülkemizi ve milletimizi korusun.”

VALİ YERLİKAYA: HERHANGİ BİR OLUMSUZ İHBAR BULUNMAMAKTADIR
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!