Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

2. AKDENİZ ÖYKÜ GÜNLERİ ETKİNLİĞİ, 11-12 MART’TA SEFERİHİSAR’DA YAPILACAK

featured
service

2. AKDENİZ ÖYKÜ GÜNLERİ ETKİNLİĞİ, 11-12 MART’TA SEFERİHİSAR’DA YAPILACAK

Çeşme Alaçatı’da geçen yıl ilki yapılan Akdeniz Öykü Günleri’nin ikincisi, bu sene “Birlikte Saracağız Yaralarımızı” başlığıyla 11-12 Mart arasında Seferihisar’da düzenlenecek. Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, kültür ve sanatın birleştirici gücüne bu günlerde daha çok ihtiyaç olduğunu belirterek tüm Seferihisarlıları etkinliğe davet etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Seferihisar Belediyesi, İzelman ve İtalyan Dostluk ve Kültür Derneği ile ortaklaşa yapılan etkinlik, bu yıl İzmir’i Akdeniz’in kültür merkezi haline getirmek fikrinden yola çıkarak rotasını İtalya’ya doğru çeviriyor.

Katılanlara İtalyanca-Türkçe bir öykü kitabının da dağıtılacağı etkinlikte, “Amazonlar” isimli bir dans gösterisi, “Vedalar Atlası” isimli bir tiyatro gösterisi, “İtalyanca Romantizm” adlı bir müzikli gösteri olacak. Tamamı deprem acısını paylaşmak amacı ile tasarlanan program ile sanatın birleştirici ve ruhu dinginleştiren gücünü göstermek amaçlanıyor.

Gösterilerin yanı sıra söyleşilerde “Dante Üzerine” başlığında Lia Lodovici ve Timur Guda, “Akdeniz ve Öykü” başlığında Lauro Da Santo, Luigia Cristofora ve Murat Şahin, Seferihisarlılarla buluşacak.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, kültür ve sanatın birleştirici gücüne bu günlerde daha çok ihtiyaç olduğunu ifade ederek tüm Seferihisarlıları etkinliğe davet etti.

2. Akdeniz Öykü Günleri, 11-12 Mart arasında Çağan Irmak Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Art’s Magazin  Yurt

2. AKDENİZ ÖYKÜ GÜNLERİ ETKİNLİĞİ, 11-12 MART’TA SEFERİHİSAR’DA YAPILACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!