BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KURSİYERLERİ EL EMEĞİ ÜRÜNLERİ SERGİLEDİ 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KURSİYERLERİ EL EMEĞİ ÜRÜNLERİ SERGİLEDİ 

Bayraklı Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan beceri ve hobi kurslarına katılan bin 750 kadın, sezon boyunca ürettikleri el emeği ürünleri sergiledi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, tüm kadınlara emeklerinden dolayı teşekkür ederek, “Önümüzdeki süreçte bu tür etkinlikleri büyüteceğiz. Bayraklı demek kadın demek, kadın demek işte buradaki değerli eserler demek” dedi.

Bayraklı’nın üreten kadınları kurslarda yaptıkları takı-tasarım ve ev aksesuarlarını yıl sonu sergisinde görücüye çıkardı. Bu kapsamda 27 branşta, bin 750 Bayraklılı kadının el emeği ürünleri vatandaşlarla buluştu. Bayraklı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Havuz Düğün Salonu’nda açılan sergide kadınlar kendi tasarladıkları kıyafetleri de defile ile tanıttı. 

Sergiye Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Halk Eğitim Müdürü Özlem İnal, Meclis üyeleri, muhtarlar ve kadın kursiyerler katıldı.

Başkan Sandal, “Çok güzel, kaliteli ve nitelikli eserleri görünce mest oldum. Emeklerinizden dolayı tüm kursiyerlerimizi kutluyorum. Kursiyerlerimizin emekleri bizim için çok değerli. Kurs alanlarının iyileştirilmesiyle ilgili çalışmalarımızı da önümüzdeki süreçte tamamlayıp, bu tür etkinliklerimizi büyüteceğiz. Ürünlerin pazarlanmasında da üzerimize düşeni yapacağız. Bayraklı demek kadın demek, kadın demek işte buradaki değerli eserler demek. Hepinizi kutluyorum” diye konuştu. 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN KURSİYERLERİ EL EMEĞİ ÜRÜNLERİ SERGİLEDİ 

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!