BAYRAKLI’DA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

featured
service

BAYRAKLI’DA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

Bayraklı Belediyesi, yeni yılın gelmesiyle birlikte kent genelinde temizlik ve geri dönüşüm çalışmalarına hız verdi. Belediye Başkanı Serdar Sandal, çalışmalara ilişkin, “Göreve geldiğimizden bu yana temel görevlerimizden olan temizlik konusunda en iyiyi yaparak İzmir’in en temiz ilçelerinden biri olduk. Hedefimiz daha yaşanabilir ve temiz bir Bayraklı” dedi.

Belediye bünyesinde görev yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü, yeni yıl ile birlikte ilçe genelinde sürdürülen temizlik çalışmalarına hız verdi. Tüm cadde ve sokaklarda devam eden çalışmalar kapsamında deforme olan, formunu yitiren konteynerlerin bakım ve onarımları yapılıyor, kullanılamayacak durumda olanlar yenileriyle değiştiriliyor. Belediye ekipleri, her yıl yüzlerce ton evsel atık toplayarak geri dönüşümü mümkün atıkları da kaynağından ayrıştırıp ekonomiye kazandırıyor.

Başkan Sandal, çalışmalara ilişkin, “Yaptığımız temizlik çalışmalarıyla Bayraklımızı, İzmir’in en temiz ilçelerinden biri haline getirdik. Kentin her noktasında hijyeni ve temizliği sağlayarak vatandaşımızın daha temiz ve rahat ortamlarda yaşaması için mücadele ediyoruz. Belediye ve vatandaşlar olarak daha temiz bir Bayraklı’yı birlikte yaratacağız. Ekiplerimiz, 24 mahallemizin her sokağında ve caddesinde yarınlara daha güzel, daha yaşanabilir, modern ve temiz bir Bayraklı bırakmak için çalışmaya devam ediyor” diye konuştu. 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI’DA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!