BAYRAKLI’NIN 17’NCİ PARKI İÇİN YAMANLAR MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

featured
service

BAYRAKLI’NIN 17’NCİ PARKI İÇİN YAMANLAR MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Bayraklı Belediyesi, ilçedeki 17’nci parkın çalışmalarına, Yamanlar Mahallesi’nde başladı. Başkan Serdar Sandal, “Çocuklarımızın, ilçe sakinlerimizin güvenli ve huzurlu ortamlarda sosyalleşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yarınlara daha yeşil bir çevre ve daha modern Bayraklı bırakmak istiyoruz” dedi.

İlçe genelinde park ve yeşillendirme çalışmalarını kış aylarında da aralıksız sürdüren Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yerel seçimlerden bu yana ilçede hizmete açtığı modern parklara bir yenisini daha ekliyor. 4 yılda 16 yeni park yapan, onlarcasını da baştan sona yenileyen Bayraklı Belediyesi, 17’nci parkı Yamanlar Mahallesi’ne kazandırıyor. Kubilay Caddesi üzerinde sıfırdan yapılacak parkın çalışmalarına başlayan ekipler, proje kapsamında mahalleye içinde koşu yolu, spor aletleri ve teraslı oturma alanı bulunan yeşili bol yeni bir park yapacak. Kısa sürede tamamlanması planlanan park, mahallenin sosyal alan ihtiyacına yanıt verecek.

“HER ŞEY BAYRAKLI VE HALKIMIZ İÇİN”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bir yandan ilçemizin geleceği için dönüşüm adımları atarken bir yandan da modern görünüm kazanması, yeşil oranının artması, çocuklarımızın, ilçe sakinlerimizin rahat, ferah, güvenli ve huzurlu ortamlarda sosyalleşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yarınlara daha yeşil bir çevre ve daha modern Bayraklı bırakmak istiyoruz. Her şey Bayraklı ve halkımız ” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI’NIN 17’NCİ PARKI İÇİN YAMANLAR MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!