BORNOVA BELEDİYESİ’NDEN İBADETHANELERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BORNOVA BELEDİYESİ’NDEN İBADETHANELERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Bornova Belediyesi, Ramazan ayı öncesinde ilçedeki ibadethanelerde yaptığı temizlik çalışmalarını yoğunlaştırdı. Koordinasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ibadethaneleri baştan aşağı temizlerken, çalışmaların Ramazan ayı içinde de yoğun bir şekilde devam edeceği belirtildi.

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan günlerden geçildiğini hatırlatarak, “Ramazan ayı yardımlaşmanın en çok öne çıktığı ay. Yaşadığımız büyük deprem felaketinin ardından Ramazan Ayı vesilesiyle daha da kenetlenerek güçlükleri birlikte aşmaya devam edeceğimize inanıyorum. Bornova Belediyesi olarak insanlarımızın bir araya geldiği kutsal mekanların temizliğine büyük önem veriyoruz. Her ay düzenli olarak temizlediğimiz kutsal mekanlarımızın temizliğine Ramazan ayında daha da çok ağırlık veriyoruz” dedi.

Bornova Belediyesi, ilçe sınırları içinde bulunan 106 cami, 2 cemevi ve 1 kilisenin düzenli olarak temizliğini yapıyor. İbadethaneler, pencerelerinden sütunlarına, merdivenlerinden ayakkanılıklarına kadar özenle temizlenip hijyenik hale getiriliyor.

Art’s Magazin  Yurt

BORNOVA BELEDİYESİ’NDEN İBADETHANELERDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!