Çeşmeli Güzel İnsanlar Grubu, İYTE’de ağırlandı

Çeşmeli Güzel İnsanlar Grubu, İYTE’de ağırlandı Çeşme ve Alaçatılı kadınlardan oluşan Güzel İnsanlar Grubu, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde (İYTE) ağırlandı. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak, öğrencilere burs vermek amacıyla Çeşme ve Alaçatı’daki yardımsever kadınların Meryem Karaca ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşmeli Güzel İnsanlar Grubu, İYTE’de ağırlandı

Çeşme ve Alaçatılı kadınlardan oluşan Güzel İnsanlar Grubu, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde (İYTE) ağırlandı.

İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak, öğrencilere burs vermek amacıyla Çeşme ve Alaçatı’daki yardımsever kadınların Meryem Karaca öncülüğünde bir araya gelerek oluşturdukları Güzel İnsanlar Grubu, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde eğitim gören 20 öğrenciye de burs vererek eğitimlerine destek sağladı.

İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran da enstitüde eğitim gören 20 öğrenciye burs vererek destek olan Güzel İnsanlar Grubu’nu İYTE’ye davet edip kendilerini ağırladı. İYTE Rektörü Baran, Güzel İnsanlar Grubu ile birlikte yapılabilecek projeler hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Güzel İnsanlar Grubu’nu ağırlayan İYTE Rektörü Baran, sosyal medya sayfasında ziyaretin fotoğraflarını da, “Güzel İnsanlar Grubu üyelerini Enstitümüzde misafir ettik. Öğrencilerimizin eğitimine destek olmak adına birlikte yürüttüğümüz projeleri değerlendirdiğimiz değerli misafirlerime nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” mesajıyla paylaştı.

Çeşmeli Güzel İnsanlar Grubu, İYTE’de ağırlandı Art’s MagazinSon Dakika

Çeşmeli Güzel İnsanlar Grubu, İYTE’de ağırlandı

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!