Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

CHP İZMİR İL BAŞKANI ASLANOĞLU’NDAN BORNOVA TURU

service

CHP İZMİR İL BAŞKANI ASLANOĞLU’NDAN BORNOVA TURU

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve CHP Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın, Meclis Üyeleri ve İlçe Örgütüyle birlikte esnafı ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Bornova Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeleri ve yatırımları da yerinde inceleyen Aslanoğlu, Başkan İduğ’a ilçeye kazandırdığı yatırımlar dolayısıyla teşekkür etti.

İl Başkanı Aslanoğlu’nun ilk durağı, Bornova Belediyesi’nin kısa süre önce asfalt serimini tamamladığı Kızılay Yokuşu oldu. Burada Bornovalılarla kısa süre sohbet eden Aslanoğlu, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Aslanoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Atatürk Mahallesi’ne gidiş gelişi sağlayan iki önemli arterden biri olan Kızılay Yokuşu’nda da bu anlayışla çalıştık. Ekiplerimiz 10 gün boyunca gece çalışıp asfalt serimini tamamladı. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

İl Başkan Şenol Aslanoğlu’nun önemli bir seçim yılında sorumluluğunun yüksek olduğunu belirten İduğ, “Başarı için hep beraber çalışmamız gerekiyor. Bu açıdan kendisinin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

BAŞKAN İDUĞ’A TEŞEKKÜR

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da göreve geldiği günden bu yana CHP’li belediyelerin yaptığı hizmetleri tek tek gidip yerinde gördüklerini söyleyerek, “Ne mutlu ki Bornova’da da yapılan hizmetleri yerinde görme şansımız oldu. Bornova Belediyemizin Kızılay Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışması gibi sorunları çözüme kavuşturmasından büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa İduğ’a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“BELEDİYELERİMİZİN ÇALIŞMALARINI SOSYAL MEDYADA ANLATALIM”

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu sözlerini, parti örgütünün büyükşehir belediye başkanı ve ilçe belediye başkanlarını sahiplenmesinin önemine de dikkat çekerek, “Örgüt olarak belediye başkanlarımızın yaptıkları çalışmaları anlatabilmemiz çok önemli. Biz yüz yıllık bir partiyiz. O yüzden yaptıklarımızı çok rahat anlatabilecek bir gücümüz var. Hem büyükşehirimizin hem ilçe belediyelerimizin hem de örgütümüzün çalışmalarını sosyal medya aracılığıyla anlatalım. Halkımızla paylaşalım” diyerek tamamladı.

 

Art’s Magazin  Yurt

CHP İZMİR İL BAŞKANI ASLANOĞLU’NDAN BORNOVA TURU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!