ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ, HATAY VE OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ, HATAY VE OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İmar Komisyonu üyelerinden oluşan bir heyetle, Hatay ve Osmaniye’ye giderek incelemelerde bulundu.

Kahramanmaraş  merkezli 6 Şubat depremlerinin hemen ardından bölgeye giderek incelemelerde bulunan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Belediyesi İmar Komisyonu üyeleriyle birlikte yeniden deprem bölgesine gitti. Gümrükçü’nün başkanlığındaki heyet, Hatay ve Osmaniye’de yıkımın fazla olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “EKSİKLERDEN DERS ALMALIYIZ”

Kahramanmaraş depreminin bir milat olması gerektiğini vurgulayan Başkan Gümrükçü, “Deprem bölgesinde yer alan bir ülke olarak hemen hemen bütün şehirlerimiz bu riski taşıyor. Bu noktada merkezi ve yerel yönetimlere düşen görev iş birliği içerisinde çalışarak dirençli kentler yaratmaktır. Çiğli Belediyesi olarak, İmar Komisyonu üyelerimizle birlikte yıkımın en fazla yaşandığı Hatay ve Osmaniye’ye geldik. Teknik incelemelerde bulunduk. İncelemelerimiz doğrultusunda elde ettiğimiz verileri, hali hazırda devam eden Yapı Stoku Envanteri çalışmalarımızla birleştirerek Çiğlimizin geleceğini güvenle şekillendireceğiz” diye konuştu. 

Art’s Magazin  Yurt

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKÇÜ, HATAY VE OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!