ÇİĞLİ BELEDİYESİ 7. PATİ DOSTLARI FESTİVALİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÇİĞLİ BELEDİYESİ 7. PATİ DOSTLARI FESTİVALİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Çiğli Belediyesi, tüm canlıların eşit, adil ve güvenli bir yaşam sürmesine dikkat çekmek amacıyla 7. Pati Dostları Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Çiğli Belediyesi’nin öncülüğünde İzmir Veteriner Hekimleri Odası, İzmir Hayvan Hastanesi, The Maya Family ve Çiğli Kent Konseyi Hayvan Hakları Meclisinin katkılarıyla düzenlenecek 7. Pati Dostları Festivali, 4 Haziran Pazar günü Akvaryum Kafe Restoran’da gerçekleştirilecek. Festivalde, konser, yarışmalar ve spor oyunlarının yanı sıra sahiplendirme ve mama dağıtımı yapılacak.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “TÜM HAYVANSEVERLERİ BEKLİYORUZ”

İzmirli hayvanseverleri Pati Dostları Festivali’ne davet eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Geleneksel hale getirdiğimiz Pati Dostları Festivali’nin bu yıl yedincisine ev sahipliği yapacağız. Özellikle sokak sakinlerimizin beslenme, barınma ve tedavi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor, vatandaşlarımızı da bu konuda teşvik ediyoruz. Yedincisini düzenleyeceğimiz Pati Dostları Festivali’nde birbirinden keyifli aktiviteler hayvanseverleri bekliyor olacak. Tüm İzmirlileri festivalimize bekliyoruz” diye konuştu. 

Art’s Magazin  Yurt

ÇİĞLİ BELEDİYESİ 7. PATİ DOSTLARI FESTİVALİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!