Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

EFES SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI CERİTOĞLU SENGEL, 8 MART’TA DEPREM BÖLGESİNDE

featured
service

EFES SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI CERİTOĞLU SENGEL, 8 MART’TA DEPREM BÖLGESİNDE

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla depremden etkilenen Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay’a dayanışma ziyaretlerinde bulunarak, depremzedelere ihtiyaç malzemelerini ulaştırıyor.

Başkan Ceritoğlu Sengel, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde afet bölgesinde kadınlara ped, hijyen malzemeleri, çocuk bezi, erzak, oyuncak, çadır, odun, yiyecek gibi temel ihtiyaç malzemelerini ulaştırmak üzere afet bölgesine gitti. Gün boyunca depremden etkilenen yurttaşları çadırlarında ziyaret eden ve onlara Efes Selçuk halkı tarafından gönderilen ihtiyaç malzemelerini teslim eden Sengel, gecenin ilerleyen saatlerinde de köylere ulaştı.

Sengel, Osmaniye’de sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında, süreçle şu bilgileri verdi:

“İzmir Büyükşehir Belediyesi ve on beş tane ilçe belediyemiz ile Osmaniye bölgesinden mesulüz. Yarbaşı Belediyesi ile depremin ilk günlerinden bu yana irtibat halindeyiz. Biz istenilen ihtiyaç malzemelerini teslim ediyoruz. Yarbaşı Belediyesi de başka ilçelerden istenilen ihtiyaçları da yerlerine ulaştırıyor. Biz daha sonra Kahramanmaraş’a geçeceğiz. Daha önceden de söylediğimiz gibi tek elden birebir teslimatları gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu sabah TIR’ımız Osmaniye’ye ulaştı. Efes Selçuk Belediyesi olarak Efes Selçuk halkının teslim etmiş olduğu mamulleri bölgeye teslimini gerçekleştirdik. Daha sonra Hatay’a geçeceğiz.”

 

 

Art’s Magazin  Yurt

EFES SELÇUK BELEDİYE BAŞKANI CERİTOĞLU SENGEL, 8 MART’TA DEPREM BÖLGESİNDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!