KARABAĞLAR’DA SAHİPSİZ KEDİ KISIRLAŞTIRMADA ÇEVRİM İÇİ HİZMET DÖNEMİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KARABAĞLAR’DA SAHİPSİZ KEDİ KISIRLAŞTIRMADA ÇEVRİM İÇİ HİZMET DÖNEMİ

Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahipsiz kedi kısırlaştırmalarında çevrim içi randevu sistemiyle hizmet vermeye başladı. 

Karabağlı vatandaşlar, sahipsiz kediler için Karabağlar Belediyesi’nin sitesine başvurabilecek. Vatandaşlar, https://www.karabaglar.bel.tr/sayfa/basvuru-sorgula adresinden ‘veterinerlik randevu sistemine’ girerek, kendilerine yakın olan 3 hayvan sağlığı merkezinden birinde randevu oluşturabilecek. 

Randevu almalarına rağmen kedilerini kısırlaştırmaya getirmeyen vatandaşlar, randevu aldıkları tarihi izleyen 15 gün boyunca yeniden randevu alamayacak. Yetkililer, gelemeyecek olan hayvanseverlerin söz konusu sisteme girerek randevularını iptal etmeleri gerektiğini bildirdi.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar Belediyesi’nin çevrim içi hizmetlerinin hızla artırdığını belirterek, “Zamanı daha iyi değerlendirmek ve hizmetin kalitesini artırmak için dijitalleşmeye özel önem veriyoruz. Moloz başvurularından vergi ödemeye kadar birçok hizmet, belediye sitemiz üzerinden zaten veriliyor. Buna sokak kedilerinin kısırlaştırma randevularını da ekledik. Umarım sokaktaki can dostlarımız ve onları koruyup gözeten vatandaşlarımız için hayırlı olur” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

KARABAĞLAR’DA SAHİPSİZ KEDİ KISIRLAŞTIRMADA ÇEVRİM İÇİ HİZMET DÖNEMİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!