KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NDEN 4 VE 5 ŞUBAT’TA ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NDEN 4 VE 5 ŞUBAT’TA ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Karşıyaka Belediyesi tarafından 4 ve 5 Şubat günlerinde düzenlenecek etkinlikler ile çocuklar spor, bilim ve eğlence dolu iki gün geçirecek. İlçe aynı tarihlerde daha önce hava şartları nedeniyle ertelenen ‘Karşıyaka Pump Track Yarışı’na ve ‘Bilim Harikalar Diyarında’ başlıklı bilim ve masal festivaline de ev sahipliği yapacak.

Belediye tarafından 2022 yılının Temmuz ayında İzmir’in ilk ve tek bisiklet pisti olarak Yalı Mahallesi’nde hayata geçirilen Zeynep Aslan Pump Track Pisti, bu yıl da yarışlara ev sahipliği yapacak. İki gün sürecek olan etkinlikte festival alanı da yer alacak. Çeşitli firmalar alanda çocuklara yönelik etkinlikler düzenleyecek. Bmx, Paten, Mtb ve kaykay yarışlarına, daha önce parkur tecrübesi olan herkes katılabilecek. Yarışlara katılan her sporcuya anı madalyası, dört farklı kategoride dereceye giren sporculara ise kupa verilecek. 

Karşıyaka Belediyesi ve Bilim Virüsü Derneği iş birliği ile Türkiye’de ilk kez geçen Eylül ayında Karşıyaka’da yapılan ‘Bilim Harikalar Diyarında’ başlıklı bilim ve masal festivali, yeniden çocuklarla buluşacak. Kolektif Girişimcilik Merkezi’nde 4 ve 5 Şubat 2023 tarihlerinde yapılacak festival, 11-14 yaş aralığında olan ve Karşıyaka’da yaşayan çocuklara açık olacak. 

 

Art’s Magazin  Yurt

KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NDEN 4 VE 5 ŞUBAT’TA ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!