NARLIDERE BELEDİYE BAŞKANI ENGİN, MAHALLE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NARLIDERE BELEDİYE BAŞKANI ENGİN, MAHALLE GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, birim müdürleri ve temizlik ekipleri ile birlikte Çamtepe Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Ali Bülbül’den bilgi alan Başkan Engin, “Yerel yönetimlerde katılımın artması hizmetlerin de kalitesini artırıyor. Bu konuda  en büyük destekçimiz ise her zaman mahalle muhtarlarımız oluyor. Yurttaşlarımızın hayatını kolaylaştıran adımlara yenilerini eklemeye, Narlıdere’mizi onlarla birlikte yönetmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, mesai arkadaşlarıyla birlikte mahalle gezilerine devam ediyor. Çamtepe Mahallesindeki bakım çalışmaları ve çevre düzenlemelerini hakkında birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Engin, eksiklerin kısa sürede giderilmesi talimatını verdi. Mahalle Muhtarı Ali Bülbül’den de bilgi alan ve bölge sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Engin, katılımcı ve paylaşımcı bir anlayışıyla Narlıdere’yi güzelleştirmeye ve geleceğe hazırlamaya devam ettiklerini söyledi.

“MUHTARLARIMIZ EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ”

Narlıdere Belediyesi olarak her zaman katılımcı bir anlayışı benimsediklerini vurgulayan Başkan Engin, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yerinden yönetim anlayışıyla yerel halkın karar alma süreçlerine katılımını oldukça önemsiyoruz. Çünkü biliyoruz ki yerel yönetimlerde katılımın artması hizmetlerin de kalitesini artırıyor. Bu konuda da en büyük destekçimiz ise her zaman mahalle muhtarlarımız oluyor. Çamtepe Mahalle Muhtarımız Ali Bülbül ile de bir araya gelerek bölgedeki eksikler hakkında bilgi aldık, birim müdürlerimize gerekli talimatları verdik. Yurttaşlarımızın hayatını kolaylaştıran adımlara yenilerini eklemeye, Narlıdere’mizi onlarla birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi. 

Art’s Magazin  Yurt

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!