İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SOYER, ÇİĞLİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SOYER, ÇİĞLİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Çiğli’nin Şirintepe ve Köyiçi Mahalleri’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Gezisi sırasında halkın sorunlarını dinleyen Başkan Soyer, “Hakikaten zor bir dönemden geçiyoruz ama bizim de vazifemiz bütün bu zorluklara rağmen bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek” dedi.

Başkan Tunç Soyer, Çiğli’de Büyükşehir Belediyesi ‘Acil Çözüm Ekipleri’nin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi. Yurttaşlardan gelen talepler doğrultusunda başlatılan çalışmaları içeren saha gezisinde Soyer’e, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Heval Savaş Kaya, Büyükşehir Belediyesi ve İZSU yetkilileri, Şirintepe Mahallesi Muhtarı Binali Koçak, Köyiçi Mahallesi Muhtarı Ahmet Çelik, Güzeltepe Mahallesi Muhtarı Erkan Yılmaz eşlik etti. 

Soyer, bölge halkının sokak ve trafik düzenlemelerine ilişkin taleplerini de hızla değerlendireceklerini söyledi. Bölge esnafını da ziyaret ederek sohbet eden Soyer, Büyük Çiğli İlkokulu’ndaki öğrencilerle buluştu.

Acil Çözüm Ekipleri ile birlikte yurttaştan gelen talepleri hızla değerlendirip çözüm ürettiklerini belirten Soyer, şunları söyledi: 

“VAZİFEMİZ VATANDAŞLARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK”

“Sağ olsun muhtarlarımız mahallelerinin dertlerine çok hakimler.  Sorunları, çözümleri biliyor ve bize çok iyi rehberlik ediyorlar. Onları dinleyerek onların rehberliğinde hızlı kararlar alabiliyor ve hızlı yol alabiliyoruz. Bu bölgelerde de en temel imar planlaması, asfalt, kaldırım talepleri var. Acil Çözüm Ekiplerimizle, Çiğli Belediye Başkanımız ve onun ekipleriyle birlikte çalışıyoruz. Hem İZSU’nun hem İZBETON’un hem İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı altındaki tüm dairelerin temsilcileri şu an burada. Yerinde tespitlerimizi yaptık. Birlikte karar alıp hızlıca hayata geçireceğiz. Ekonomik kriz, yüksek enflasyon, hayat pahalılığı herkesin belini bükmüş durumda. İşsizlik iyice çığ gibi büyümüş vaziyette. Konuştuklarımızın belki de büyük bölümü iş talebiyle karşımıza geldi. Hakikaten zor bir dönemden geçiyoruz ama bizim de vazifemiz bütün bu zorluklara rağmen bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek.”

 

 

Art’s Magazin  Yurt

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SOYER, ÇİĞLİ’DEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!