Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

TORBALI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN, OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

featured
service

TORBALI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN, OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Türkiye’nin 11 ilini vuran deprem felaketi nedeniyle ilk günden bu yana personeliyle bölgede çalışma yürüten ve yaraları sarmayı hedefleyen Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Osmaniye’ye gitti. Başkan Tekin, “Yaraları, dayanışma ile saracağımıza inanıyoruz. Bugün önemli tespitlerde bulunduk. Çalışmalarımız bu tespitler doğrultusunda planlayarak bölge halkına yaralarına derman olmak istiyoruz” dedi. 

Başkan Tekin, beraberinde 27. Dönem milletvekili adayı Sefer İpekli ve Belediye Meclis Üyeleri Cevdet Sardık, Özkan Altun, Sultan İpekli Aksoy ile ilk olarak Osmaniye’deki buluşma noktasında, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir ve CHP ilçe yöneticileri ile bir araya geldi. Kentte afetten etkilenen vatandaşların yaralarını sarmak için ilk günden itibaren sahada olan İzmir Büyükşehir ve Torbalı Belediyesi ekiplerinin yaptıkları çalışmaları yerinde görüp, depremzede vatandaşları ziyaret eden Başkan Tekin, gün boyu ziyaretlerde bulundu. Bu kapsamda Kadirli ilçesindeki çadır kenti de ziyaret eden Başkan Tekin, burada vatandaşlarla konuşup, ihtiyaçlarını sordu.

BAŞKAN TEKİN: “YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Afetten etkilenen önemli noktalardan olan Osmaniye’de bir nebze de olsun yaraları sarmak için bulunduklarını ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Hatay’dan sonra Osmaniye’de ve güzel ilçesi Kadirli’de incelemelerde bulunduk. Tablo her geçen gün daha da ağırlaşıyor. İnsanlar, umutsuzluğa kapılmış durumda. Torbalı Belediyesi ekipleri insani yardım anlamında burada önemli bir mesai harcıyor. Bir ekibimiz daha bu gece yola çıktı. Yaraları, dayanışma ile saracağımıza inanıyoruz. Bugün önemli tespitlerde bulunduk. Çalışmalarımız bu tespitler doğrultusunda planlayarak bölge halkına yaralarına derman olmak istiyoruz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

TORBALI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN, OSMANİYE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!