TORBALI BELEDİYESİ’NDEN SPORA ÖNEMLİ YATIRIM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TORBALI BELEDİYESİ’NDEN SPORA ÖNEMLİ YATIRIM

Torbalı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki belediyeye ait arsaya spor kompleksi yapacak.

Torbalı Belediyesi, (Merinos-Sasa) Erdemoğlu Holding ile Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan belediyeye ait arsaya yapılacak kapalı spor salonu, tenis kortu ve peyzaj düzenlemesi ile ilgili protokol imzaladı. Dün gerçekleşen imza törenine, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu katıldı. 

PROJENİN DETAYLARI BELLİ OLDU

Bölge halkının yoğun isteği üzerine hayata geçirilecek projenin detayları da belli oldu. Cumhuriyet Mahallesi Halk Yapı Sitesi içerisinde bulunan alana yapılacak kapalı spor salonunda izleyiciler için tribün bölümü de olacak. 800 metrekarelik alana yapılacak proje, 1 yıldan kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete geçecek. Projeye Torbalı Belediyesi Merinos İbrahim Erdemoğlu Kapalı Spor Salonu ismi verilecek.

TEKİN: “PROJEMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Torbalı’ya yeni bir spor kompleksi kazandırılacağının müjdesini veren Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Sosyal sorumluluk projeleri ile camilerden, taziye evlerine, okullardan müzeye, polis merkezinden öğrenci yurtlarına, parklardan sağlık ocağına kadar pek çok yapıyı ülkemize kazandıran (Merinos-Sasa) Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu ile ilçemiz için dev bir protokole imza attık. İmzaladığımız protokolle, İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi’nde belediyemize ait alanda Kapalı Spor Salonu ve Tenis Kortunu içinde barındıran Spor Kompleksi yapılacak. Hayırsever İş İnsanı İbrahim Erdemoğlu’na şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi. 

Art’s Magazin  Yurt

TORBALI BELEDİYESİ’NDEN SPORA ÖNEMLİ YATIRIM

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!