TUNÇ SOYER’DEN KONAK’TA ‘ACİL ÇÖZÜM’ TURU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TUNÇ SOYER’DEN KONAK’TA ‘ACİL ÇÖZÜM’ TURU

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Acil Çözüm ekipleri ile birlikte Konak’ın Ferahlı ve Kocakapı mahallelerini ziyaret etti. Yurttaşların talepleri doğrultusunda ekiplerin tespit ettiği noktaları inceleyerek yapılacakları sıralayan Başkan Soyer, “Acil Çözüm ekiplerimiz, 500 üzerinde haneyle tek tek görüşerek talepleri aldı. Öncelikle cemevi ve kültür merkezini tamamlayacağız. Kısacası buradayız ve devam edeceğiz” dedi.

Başkan Soyer, dezavantajlı mahallelerin sorunlarını hızla çözebilmek için kurulan Acil Çözüm ekipleri ile birlikte Konak’ta inceleme yaptı. Başkan Soyer’e, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, İZBETON Genel Müdürü Heval Savaş Kaya ve muhtarlar eşlik etti. 

Mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyen Başkan Soyer; asfalt, park düzenleme, harap yapıların ve boş alanların değerlendirilmesi, altyapı eksiklerinin giderilmesi ile cemevi yapılmasını gündeme aldı.

“BURADAYIZ VE DEVAM EDECEĞİZ”

Kentin dezavantajlı bölgelerindeki sorunlara çözüm getirmek istediklerini kaydeden Başkan Soyer, “Acil Çözüm ekiplerimiz, 500 üzerinde haneyle tek tek görüşmek üzere talepleri toparladı. Muhtarlarımız ve Konak Belediye Başkanı’mız Abdül Batur ile birlikte neler yapacağımıza bakacağız ve hızla çalışmalara başlayacağız. Öncelikle cemevi ve kültür merkezini tamamlayacağız. Kısacası buradayız ve devam edeceğiz” dedi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ise “Acil Çözüm ekipleri, kısa sürede bölgedeki sorunlara el uzatıyor. Kocakapı ve Ferahlı mahallelerindeki eksikleri kısa sürede gidereceğiz. Hiç kimse merak etmesin; biz, hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

TUNÇ SOYER’DEN KONAK’TA ‘ACİL ÇÖZÜM’ TURU

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!