Bornova’da Vergi Ödeme Kolaylığı 

featured
service

Bornovada Vergi Ödeme Kolaylığı  

Bornova’da Vergi Ödeme Kolaylığı    

İzmir Bornova Belediyesi, ödeme süresi 30 Kasım 2022 Çarşamba Günü sona erecek emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergileri ile ilgili yurttaşların sıkıntı yaşamaması için gerekli önlemleri aldı.

Bornovalılar’ın, Bornova Belediyesi’nin Büyükpark içindeki Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi ve Çamdibi veznelerinin yanı sıra belediye.bornova.bel.tr adresinden ve anlaşmalı bankalar aracılığıyla dödeme yapabileceği belirtildi. İlçenin çeşitli noktalarında kurulacak olan mobil ödeme noktaları ve belediye binası bahçesinde bulunan akıllı vezneden de günün 24 saati online olarak ödeme yapabileceği aktarıldı.

HAFTA SONU VEZNELER AÇILACAK

Bornova Belediyesi, ödeme vezneleri oluşabilecek yoğunluğu azaltmak için hafta sonu da hizmet verecek. Bornovalılar, 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günleri ödemelerini 09.00–16.00 saatleri arasında Büyükpark içindeki Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi ve Çamdibi Veznesi’nden yapabilecek. 

65 YAŞ ÜSTÜNE EVDE TAHSİLAT

Pandemi döneminde başlatılan 65 yaş üzeri vatandaşlar için evde tahsilat kolaylığı bu vergi dönemi de sürdürülecek. Bu hizmetten yararlanmak için 999 29 29’dan dahili 4100 ve 4102’i arayarak randevu alınması gerekiyor. 65 yaş üzeri Bornovalılar evlerine gelen mobil cihazla tahsilat yapabiliyor. 

Yoğunluk yaşanmaması için mükelleflerin vergi ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatma yapan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Toplanan vergiler ilçemize hizmet ve yatırım olarak geri dönüyor” dedi.

Art’s Magazin | Yerel

Bornova’da Vergi Ödeme Kolaylığı  1

Bornova’da Vergi Ödeme Kolaylığı 
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!