BUCA BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ’TAN YENİLENEN 177 SOKAK SAKİNLERİNE ZİYARET

featured
service

BUCA BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ’TAN YENİLENEN 177 SOKAK SAKİNLERİNE ZİYARET

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, altyapı çalışmaları sonucunda yeni bir çehreye kavuşan Yaylacık Mahallesi 177 Sokak’ı ziyaret etti. Sabah kahvaltısında Başkan Kılıç ile buluşan mahalle sakinleri, proje detaylarıyla ilgili düşüncelerini aktarma fırsatı buldu.

Buca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 177 Sokak’ta gerçekleştirilen yenileme çalışmalarının ardından mahalleyi ziyaret eden Başkan Kılıç, mahallelinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Mahalle sakinleri ile kahvaltı sofrasında buluşan Kılıç, yapılan çalışmaların ardından sokağın son halini görme fırsatı da buldu. Kahvaltının ardından birim müdürleri ile beraber semtte bulunan esnafı tek tek gezen Kılıç, mahalle muhtarlığını da ziyaret etti.

DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı Kılıç, mahalle ziyaretlerini önemsediklerini, böylelikle sorunların yerinde tespit edildiğini, vatandaşlar tarafından yöneltilen dilek ve isteklerin alındığını, kurum olarak daha verimli çalıştıklarını söyledi. Kılıç, bu tür ziyaretlere, görevi süresince birim müdürlükleri ve muhtarlar eşliğinde devam edeceklerini belirtti.

NE YAPILMIŞTI?

Yaylacık Mahallesi 177 Sokak’a giren Buca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılaşmanın artması ile sokakta yoğun ihtiyaç haline gelen otopark alanı çalışması gerçekleştirmişti. Toplam 50 araç kapasiteli otopark sayesinde sokak aralarında gelişigüzel araç parkı nedeniyle yaşanan sıkışıklığın önüne geçti. Ayrıca dinlenme alanı ve spor alanı oluşturularak bu kapsamda 4 bin 500 metrekare yol düzenlemesi yapıldı. Alanda yapılan ağaçlandırma ile sokak yepyeni bir görünüme kavuştu. 

 

BUCA BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ’TAN YENİLENEN 177 SOKAK SAKİNLERİNE ZİYARET
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!