SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE, BARIŞ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

featured
service

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE, BARIŞ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Barış Mahalle Muhtarı Şahin Yavuz tarafından organize edilen toplantıda mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
 
Göztepe mevkiinde bulunan Erdoğan Caymaz Yeni Nesil Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıda birim müdürleri de hazır bulundu.
                                                                                                                                                                                                     
Başkan Köse, Hanımevi’nden Halk Masaları’na, konsept parklardan kreşe, asfalttan temizliğe kadar tüm çalışmalardan söz ederken, Barış Mahallesi’nin beklediği imar planı hakkında da açıklamalar yaptı. İlginin yoğun olduğu ve Mahalle Muhtarı Şahin Yavuz ile mahalle sakinlerinin talep ve önerilerinin dinlenmesinin ardından toplantı sona erdi.
Toplantı sonrası Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Esnaf ziyaretlerimiz, ev ziyaretlerimizin yanı sıra yoğun iş temposundan fırsat buldukça mahallelerde de toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılarda mahalle sakinlerimiz ile birlikte problemleri birlikte çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz” dedi.
Gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Başkan Köse, “Her daim ifade ettiğimiz gibi tek amacımız bizlere miras olarak bırakılan bu güzel şehre en iyi, en güzel hizmeti verebilmek. Bu nedenle mesai arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden imkanlarımız dahilinde var gücümüzle çalışıyoruz. Ben bir kez daha değerli muhtarımıza ve Barış Mahalleli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE, BARIŞ MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!