Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor Kars’ta belediyenin yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kars Belediye Başkanlığı’nca 2023 yılı alt yapı çalışmaları havalar soğumadan önce tüm hızıyla sürüyor. Kentin bir çok noktasında yol, kaldırım ve alt yapı çalışmalarını yürüten belediye ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor

Kars’ta belediyenin yol çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Kars Belediye Başkanlığı’nca 2023 yılı alt yapı çalışmaları havalar soğumadan önce tüm hızıyla sürüyor. Kentin bir çok noktasında yol, kaldırım ve alt yapı çalışmalarını yürüten belediye, alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakları sıcak asfaltla kaplıyor.

Belediye Başkanlığı’nca alt yapı çalışmaları tamamlanan Şehitler Mahallesi 129’uncu Sokak ve 130’uncu Sokak’ta BSK asfalt yol serim çalışmalarını da tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı.

Uzun yıllardan beri yollarının bozuk olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Yıllardır yollarımız yapılmıyordu, toz ve topraktan evlerimizin pencereleri açamıyorduk. Geç oldu ama yollarımız güzel bir şekilde yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Tozdan, topraktan ve çamurdan kurtulduk” dediler.

Öte yandan Belediye Başkanlığı’nca başlatılan yol çalışmaları bir çok noktada aynı anda yürütülüyor. Belediye kış gelmeden yol çalışmalarını bitirmeyi planlıyor.

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor Art’s MagazinSon Dakika

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor

Kars’ta yol çalışmaları devam ediyor

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!