LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANI GERENLİ’DEN KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANI GERENLİ’DEN KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremleri sonrası bölgeye gönüllü olarak giden ve çalışmalara destek olan belediye personeline teşekkür plaketi verdi.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, 6 Şubat’ta 50 binden fazla kişinin yaşamını yitirmesine neden olan ve 11 ili etkileyen Kahramanmaraş depremlerinin hemen ardından bölgeye giderek depremzedelerin yanında olan Lüleburgaz Belediyesi personeline teşekkür belgesi verdi.

Belediye hizmet binası Erol Özgür Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törende, Belediye Başkan Yardımcıları Leyla Güncer, Kemal Pektaş ve Gökhan Kaya Atay da yer aldı.

Başkan Gerenli, yaşanan olayın tüm Türkiye’yi derinden yaraladığını hatırlatarak, hiç düşünmeden bölgeye hızlı bir şekilde giden çalışma arkadaşlarıyla gurur duyduğunu söyledi. Gerenli, “Yaşanan acı deprem sonrası hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum. Bu zor günleri hep birlikte dayanışmayla atlatacağız” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

LÜLEBURGAZ BELEDİYE BAŞKANI GERENLİ’DEN KAHRAMANLARA TEŞEKKÜR BELGESİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!