KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ENGELSİZ YAŞAM REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ ALDI

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ENGELSİZ YAŞAM REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ ALDI

Kırşehir Belediyesi’nin Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde hizmet alan 29 özel öğrenciye düzenlenen karne töreniyle başarı belgeleri verildi. 

Hayata Engel Yok Hizmet Aracı ve Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi ile Kırşehirlilere hizmet sunan belediye, 13 Ocak 2023 Cuma günü Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde düzenlediği karne töreninde öğrencilere karnelerini takdim etti. 

Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, törende yaptığı konuşmada, “Kırşehir’deki özel kardeşlerimiz için açılışını yaptığımız Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde 13 Ocak 2023 Cuma günü itibariyle iki haftalık tatile girecek olan 29 özel öğrencimize başarı belgesi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İki haftalık ara tatilin ardından resim, beden eğitimi, müzik, psikolojik danışmanlık gibi hizmet ve eğitimlerimiz kaldığı yerden devam edecek” dedi. 

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ise şu açıklamayı yaptı:

“Söz verdiğimiz projelerimizde biri olan Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak hemşehrilerimize hizmet vermenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Merkezimizde, Kırşehir’de bulunan özel kardeşlerimizin birlikte zaman geçireceği, beden eğitimi, el işi kursu, resim, ahşap boyama, müzik, bilgisayar kursu, danışmanlık gibi alanlarında hizmet alabilecekleri projemizle çok önemli ve örnek bir ihtiyacı karşılıyoruz. Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde, engel(siz) vatandaşlarımız hizmetlerimizden faydalanabilmek için yapılan açılışla birlikte hizmet ve eğitim almaya başladılar. Kırşehir Belediyesi olarak söz verdiğimiz projeleri hemşehrilerimizden aldığımız destekle bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz ve buna benzer çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek. Bu kapsamda 13 Ocak 2023 Cuma günü itibariyle başarı belgelerini alarak yarıyıl tatiline giren tüm öğrenci ve velilerimize iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum.”

Art’s Magazin  Yurt

KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ENGELSİZ YAŞAM REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ ALDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!