“SEVGİ BAHÇESİ” ADLI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU, KIRŞEHİRLİ MİNİKLERLE BULUŞTU  

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“SEVGİ BAHÇESİ” ADLI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU, KIRŞEHİRLİ MİNİKLERLE BULUŞTU  

‘Sevgi Bahçesi’ adlı müzikal çocuk oyunu, Kırşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde Toker Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelendi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldiklerinden bu yana şehrin kültür sanat alanında gelişimi noktasında birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, yaşamın bir parçası ve aynası olan tiyatro oyunlarıyla Kırşehirliler’i buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. Tiyatronun yaşamın bir parçası olduğunu vurgulayan Başkan Ekicioğlu, şunları söyledi:

“Yaşamın içindeki acılar, sevinçler, kimi zaman güldüren, kimi zaman ise düşündüren olaylar, sanatçılar tarafından sahnede canlandırılır. İnsan kendini tiyatroda yeniden yaşar. Bir eğitim görevi üstlenen tiyatro, aynı zamanda düşünmemize de vesile olur. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak gerek yetişkinler için gerekse de çocuklarımız için hiç ara vermeden tiyatro oyunlarını sahnelemeye bundan sonra da devam edeceğiz.

Kırşehir Belediyesi’nin katkılarıyla 17 Mart 2023 Cuma günü saat 19:00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde Toker Sanat Tiyatrosu tarafından Sevgi Bahçesi adlı Müzikal Çocuk Tiyatrosu yoğun bir katılımla sahnelendi.

Oyunun hazırlanmasında ve sunumunda tüm emeği geçenleri kutluyorum.”

 

Art’s Magazin  Yurt

“SEVGİ BAHÇESİ” ADLI MÜZİKAL ÇOCUK OYUNU, KIRŞEHİRLİ MİNİKLERLE BULUŞTU  

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!