Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

‘SIRA KİMDE?’YE KIRŞEHİRLİ TİYATROSEVERLERDEN YOĞUN İLGİ

featured
service

‘SIRA KİMDE?’YE KIRŞEHİRLİ TİYATROSEVERLERDEN YOĞUN İLGİ

Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun, 31 Ocak 2023 Salı günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelediği ‘Sıra Kimde?’ isimli oyun, izleyicinin beğenisini topladı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak şehrin kültür sanat alanında gelişimi noktasında birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, yaşamın bir parçası ve aynası olan tiyatro oyunlarıyla Kırşehirliler’i buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. 

Başkan Ekicioğlu, şöyle konuştu:

“Yaşamın içindeki acılar, sevinçler, kimi zaman güldüren, kimi zaman ise düşündüren olaylar, sanatçılar tarafından sahnede canlandırılır. İnsan kendini tiyatroda yeniden yaşar. Bir eğitim görevi üstlenen tiyatro, aynı zamanda düşünmemize de vesile olur. Biz, Kırşehir Belediyesi olarak gerek yetişkinler için gerekse de çocuklarımız için hiç ara vermeden tiyatro oyunlarını sahnelemeye devam ediyoruz.

Genel Sanat Yönetmenliğini Yavuz Tekin’in yaptığı Kırşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından, 31 Ocak 2023 Salı Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde, Sait Sargın’ın yazıp yönettiği ‘Sıra Kimde?’ adlı oyunun sahnelenmesinde tüm emeği geçenleri kutluyorum.”

 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

‘SIRA KİMDE?’YE KIRŞEHİRLİ TİYATROSEVERLERDEN YOĞUN İLGİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!