Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET, KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE DEPREM BÖLGESİNDE

featured
service

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET, KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE DEPREM BÖLGESİNDE

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, deprem bölgesinde bulunan CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek halkın taleplerini dinledi.
 
İzmit Belediyesi ekiplerinin Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından afet bölgesinde gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hürriyet, bu ziyareti sırasında CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve CHP Genel Başkan Yardımcılarının yer aldığı heyet ile bölgede incelemelerde bulunan Başkan Hürriyet, depremzedeler ile de tek tek ilgilendi.
 
“HALKIN SORUNLARI VE TALEPLERİ DİNLENDİ”
 
Ziyaretler ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Hürriyet, “Nurhak’ın Barış Beldesinde depremzede vatandaşlarımızla buluşan Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş, CHP Genel Başkan Yardımcılarımız ve belediye başkanlarımız burada halkın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş Elbistan’da depremzede halkımızla buluştu, sorunlarını dinledi” dedi.
 

 

Art’s Magazin  Yurt

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET, KILIÇDAROĞLU İLE BİRLİKTE DEPREM BÖLGESİNDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!