İZMİT BELEDİYESİ’NDEN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM

featured
service

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM

İzmit Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Yunus Emre Kültür Merkezi’nde özel bir program düzenleyecek.
 
İzmit Belediyesi, özel gereksinimli bireylere yönelik çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Dünya Engelliler Günü kapsamında özel bir program hazırladı. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik, panel ve sonrasındaki gösterilerle devam edecek. 
 
PANEL DÜZENLENECEK
 
Program kapsamında ilk olarak saat 14.00’te ‘Engellilik ve İstihdam’ konulu panel düzenlenecek. Panelde, İŞKUR Şube Müdürü İlhami Çelik, KSO Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Genel Müdürü Hüsnü Bayraktar, KOTO Eğitim Komitesi Üyesi Handan Kümeli ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Doğan konuşmacı olacak. 
 
KENT ORKESTRASI VE HALK DANSLARI
 
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenecek olan programda saat 16.30’da, İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve büyük başarılara imza atan Kent Orkestrası sahne alacak. Renkli görüntülerin yaşanacağı programın devamında ise saat 18.00’de YADEV öğrencileri ritim gösterisi ve Down Kafe halk oyunları gösterisi ile son bulacak.

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!