Kocaeli’de BİM’e ‘Özel Gereksinimli Bireylere En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ Plaketi

service

Kocaelide BİMe özel Gereksinimli Bireylere En Çok İstihdam Sağlayan Firma Plaketi

Kocaeli’de BİM’e ‘Özel Gereksinimli Bireylere En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ Plaketi

 

SEFA GARDİYANOĞLU

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İŞKUR Kocaeli İl Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle düzenlenen programda, özel gereksinimli bireylere en çok istihdam sağlayan firmalara plaket verildi. Plaket verilen firmaların arasında son günlerde yaşanan tartışmalarda adı geçen BİM de yer aldı.

BİM İcra Kurulu Üyesi ve Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı Galip Aykaç’ın 30 Kasım’da PLAT 7. Private Label Zirvesi’ndeki konuşmasında yaptığı açıklamalar tartışma yaratmıştı. Aykaç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den özür dileyerek Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı’ndan istifa etmişti.

BİM İcra Kurulu Üyesi ve Gıda Perakendecileri Derneği Başkanı Galip Aykaç, 30 Kasım’da PLAT 7. Private Label Zirvesi’ndeki konuşmasında yaptığı açıklamalar tartışma yaratmıştı. Aykaç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den özür dileyerek Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı’ndan istifa etmişti.

Bu tartışmalar sürerken; bugün Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İŞKUR Kocaeli İl Müdürlüğü ortaklığında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ‘İstihdamda Ben De Varım’ sloganıyla Kocaeli Kongre Merkezi’nde bir program düzenlendi. Programda Kocaeli’de özel gereksinimli bireylere en çok istihdam sağlayan 41 firmaya plaket verildi. Plaket verilen firmalar arasında BİM de yer aldı.

 

 

Kocaeli’de BİM’e 'Özel Gereksinimli Bireylere En Çok İstihdam Sağlayan Firma' Plaketi

Kocaeli’de BİM’e ‘Özel Gereksinimli Bireylere En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ Plaketi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!