LÜTFÜ TÜRKKAN: “GERÇEK TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLARAK CEHENNEMİN KAPILARINI BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATACAĞIZ”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LÜTFÜ TÜRKKAN: “GERÇEK TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLARAK CEHENNEMİN KAPILARINI BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATACAĞIZ”

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turuna ilişkin, “AK Parti ve küçük ortakları bu ucube sistemi sadece kendi istikrarları için inşa ettiler. Kendi istikrarları için milletin istikbalini satanlar hiç boşa heveslenmesin. Gerçek Türk milliyetçileri olarak pazar günü cehennemin kapılarını bir daha açılmamak üzere kapatacağız” dedi.

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turuna ilişkin açıklama yaptı. Türkkan açıklamasında şunları söyledi:

“14 Mayıs Pazar günü milletimiz bu ucube sisteme izin vermedi. Onca devlet imkanına, ellerindeki tüm kamu gücüne, aynı anda 25 kanaldan yalanların havada uçuştuğu canlı yayınlara, kalemlerini kiraya veren ve ekranları parselleyen yandaşlara rağmen 14 Mayıs’ta başaramadılar.

“AK PARTİ VE KÜÇÜK ORTAKLARI BU UCUBE SİSTEMİ SADECE KENDİ İSTİKRARLARI İÇİN İNŞA ETTİLER”
Şimdi ise istikrar sürsün yalanlarına sarılıyorlar. Bunun için makamları onurlarından daha büyük kim varsa yanlarına topluyorlar. Gerekçeleri de hazır. Meclis çoğunluğu onlardaymış, Saray’ın da onlarda olması gerekliymiş. Peki ne için? İstikrar için. Hangi istikrardan bahsediyorlar biliyor musunuz? ‘Hazine garantili peşkeş çekilen kamu ihaleleriyle yandaşlar üzerinden milletin parasını çalan hırsızların bekası için. Esnafımız vergi yüküyle ezilirken, yandaş müteahhitlerin vergi borcunun devamlı silinmesi için. Saray’dan sürekli birilerinin ziyaret ettiği hain terörist başının keyfinin sürmesi ve çözüm süreci denen ihanetin yeniden devam etmesi için. Türk lirasının değer kaybetmesi, bir ülkenin itibarının yok edilmesi için. Senin çocuğun KPSS çilesini çekip, mülakatta elenirken; onların çocuklarının 5 maaş birden almaya devam etmeleri için. Kadının toplum hayatından yavaş yavaş çıkarılması için. Sınırlardan elini kolunu sallayarak gelen, Google’da Türk kızlarını arayan Afgan ve Pakistanlı TikTok’cu sapıkların akın akın gelmeye devam etmeleri için. Uyuşturucu ticaretinin akamete uğramaması için. Tek kelime Türkçe bilmeyen yabancılara tapuyla vatandaşlık dağıtılması için. Katlanarak artan ev kiraları yüzünden insanların yaşadığı çaresizliğin sürmesi için. Türk çiftçisinin yok edilip, Rus çiftçisinin istikrarı için kalkmış Erdoğan’ı destekleyeceğiz, Erdoğan’a oy verin’ diyorlar.

Sakın aklınızdan çıkarmayın. AK Parti ve küçük ortakları bu ucube sistemi sadece kendi istikrarları için inşa ettiler. Kendi istikrarları için milletin istikbalini satanlar hiç boşa heveslenmesin. Gerçek Türk milliyetçileri olarak pazar günü cehennemin kapılarını bir daha açılmamak üzere kapatacağız. Az kaldı.”

 

 

Art’s Magazin  Yurt

LÜTFÜ TÜRKKAN: “GERÇEK TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLARAK CEHENNEMİN KAPILARINI BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATACAĞIZ”

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!