Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos’ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos'ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da

Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos’ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da

İnternette paylaştıkları videolarla ünlenen, kısa sürede büyük kitleler tarafından sevilen ”Ayçin Asan – Evet Ne SöylüyordukHayal Kahvesi Aqua Florya’da!

”Hep Sonradan”, ”Emi”, ”Benim Yerime de Sev”, ”Korkarım”, ”Yorgun Yıllarım”, ”Kanasın” gibi zamanının en sevilmiş şarkılarını yeniden yorumlayan grup, geniş repertuarı ile Hayal Kahvesi Aqua Florya’da sevenleri ile birlikte buluşacak…

Fırsat Seçenekleri

  • 20 Ağustos Cumartesi 21:00 – Genel Giriş (1 Alana 1 Bedava) 300.0 TL 150.0 TL – (Son 14 Adet)
Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos'ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da 1

Ayçin Asan Kimdir?

Ayçin Asan 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Evet Ne Söylüyorduk Grubu’nun solisti ve bunun yanı sıra vine, youtube ve instagram hesapları üzerinden seslendirdiği şarkılarla yıldızı parlamaya başladı.

Grubun gitaristi Celal Öztürk ve birlikte en bir hayli beğeni alan şarkıları seslendirmişlerdir. Kanasın, Yorgun Yıllarım, Emi, Sevgilim Yeminliyim, Korkarım, Hep Sonradan ve Benim Yerime de Sev popüler şarkıları içindedir.

Herhangi bir müzik eğitimi almadıklarını belirten Ayçin ve grubu günümüzde konserler vermekte ve hayranlarına müzik keyfi yaşatmaya devam etmektedirler.

Asan müzik kariyerine online mecrada kısa videolar yayınlayarak adım attı. Ardından coverlar yaptı. Bu süreci profesyonel müzik çalışmaları ve konserler takip etti. Hayal Kahvesi, Harry’s Pub, Mersin Cheers Pub, IF Performance Hall, Beyrut Performance Hall, Dorock XL sahne aldığı mekanlar içindedir.

Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos'ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da

Ayçin Asan Konseri 20 Ağustos’ta Hayal Kahvesi Aqua Florya’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin - En Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!