Kripto Dünyasında Yeni Bir Atışma: Shibarium

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Kripto Dünyasında Yeni Bir Atışma: Shibarium

Kripto Dünyasında Yeni Bir Atışma: Shibarium

Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Coinbase‘in Onchain Summer kampanyasına cevap verdi. Kusama, kripto borsasının kampanyasının Shiba Inu topluluğu tarafından önceden sunulan fikirlerle benzerlikler taşıdığını öne sürdü.

Kusama, Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un güncellemesine, “Eğer bir gölgekedi değilse, bir kopyakedi.” ifadesiyle yanıt verdi. 3 Ağustos’ta Armstrong, X (önceden Twitter olarak bilinen) üzerindeki bir gönderide Base ana ağın lansmanını duyurdu ve Coinbase’in yaklaşan Onchain Summer girişimini vurguladı.

Coinbase, 9 Ağustos’ta Ethereum katman-2 çözümü olan Base’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Armstrong, Base’in, çeşitli Web3 ürünleri geliştirmek için araçlar sunarak bir sonraki milyar kullanıcıyı blok zinciri ekosistemine çekmeyi amaçladığını doğruladı.

Solana Hacker House İstanbul’da Katılımcıları ile Buluştu">
thumbnail
İlginizi Çekebilir
Solana Hacker House İstanbul’da Katılımcıları ile Buluştu

Base’in piyasaya sürülmesine yönelik beklentilerin artmasıyla, Coinbase ekibi Onchain Summer adı verilen bir kampanya düzenledi. 9 Ağustos’ta başlayacak olan bu etkinlik, Shiba Inu topluluğundan çeşitli tepkiler aldı.

Coinbase duyurusunda, kutlama etkinliğinin Base ana ağ lansmanıyla aynı zamana denk getirildiği ve etkinliğin birkaç hafta süreceği ve canlı “sanat, müzik ve oyun festivali” kapsayacağı belirtildi.

Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi, Coinbase’in Onchain Summer girişiminin Shiba Inu‘dan ilham aldığını ima etti. Ancak her iki etkinliğin de kendi içinde önemli farklılıklara sahip olduğu belirtildi.

Shibarium‘un Yazı, şu anda devam etmekte olup, takım tarafından duyurulduğu gibi, Shibarium ana ağı lansmanına hazırlık sürecinin bir parçası olarak birçok sürüm sunuldu.

Kripto Dünyasında Yeni Bir Atışma: Shibarium
Kripto Dünyasında Yeni Bir Atışma: Shibarium

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!