Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, MALATYA’DA KONUŞTU: “BUNCA ZAMAN GEÇMESİNE RAĞMEN HER ŞEYİN AKSAKLIKLARLA İLERLEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ”

service

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, MALATYA’DA KONUŞTU: “BUNCA ZAMAN GEÇMESİNE RAĞMEN HER ŞEYİN AKSAKLIKLARLA İLERLEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ”

Depremden etkilenen Malatya’yı ziyaret eden Millet İttifakı ortaklarından Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Bunca zaman geçmesine rağmen her şeyin aksaklıklarla ilerlediğini görüyoruz. İnsanlar temel ihtiyaçlarını gidermekte zorlanıyor. En küçük eleştiriyi kendilerine karşı adeta bir varlık yokluk meselesi olarak değerlendirmek yerine yönetenler, vatandaşın problemlerine çözüm üretmeli” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde ağır hasar alan Malatya’yı bugün ziyaret etti.

“VATANDAŞLARIN CİDDİ ENDİŞELERİ VAR”

Depreminde üzerinden 38 gün geçmesine rağmen bölgedeki aksaklıkların sürdüğüne dikkat çeken Uysal şunları söyledi:

“Malatya’da, deprem bölgesindeyiz. Malatyalı tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Depremin üzerine bugün de yağmur yağıyor. Maalesef yüz binlerce insanın hayatı etkilenmiş.  Malatya’nın çarşısı etkilenmiş ve düzeni bozulmuş. Bunca zaman geçmesine rağmen her şeyin aksaklıklarla ilerlediğini görüyoruz. İnsanlar temel ihtiyaçlarını gidermekte zorlanıyor. En küçük eleştiriyi kendilerine karşı adeta bir varlık yokluk meselesi olarak değerlendirmek yerine yönetenler, bir an evvel vatandaşın problemlerine çözüm üretmeli. Biz de Ankara’da bunları dinlendireceğiz. Boyutuyla milyonlarca insanımız etkilendi. Birçok yerde hayatın durduğunu görüyoruz. Malatya’da tahmin ettiğimden daha kötü bir tabloyla karşı karşıya kaldım. Ticaretin durduğu, hayatın durduğu böyle bir hal var. Pek çok insan bu kış günü zaten başka alanlara sığınmış. Başta Elâzığ olmak üzere başka yerleşim alanlarına sığınmış. Malatya merkezde gördüğümüz tabloyla büyük bir acıyla karşı karşıyayız. Bir an önce bütün milletimiz bütün unsurlarıyla beraber, elbette devletin yetkili kurum ve kuruluşları öncülüğünde bu meselenin üzerine giderek acıları dindirmeli ve sarmalı. İnsanımızın bir an önce normal hayatına dönmesi için adım atılmalı. Ağır hasarlı, orta hasarlı binalarla ilgili nasıl bir süreç izlenecek. Vatandaşlarımızın ciddi endişeleri var. Bunları soruyorlar. Bizim de bunları yetkililere iletmek en büyük vazifemiz.”

 

Art’s Magazin  Gündem

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL, MALATYA’DA KONUŞTU: “BUNCA ZAMAN GEÇMESİNE RAĞMEN HER ŞEYİN AKSAKLIKLARLA İLERLEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!