AKHİSAR BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN HER GÜN 350 AİLEYE SICAK YEMEK HİZMETİ 

featured
service

AKHİSAR BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN HER GÜN 350 AİLEYE SICAK YEMEK HİZMETİ 

Akhisar Belediyesi Aşevi’nde hazırlanarak paketlenen sıcak yemekler, Belediye ekipleri tarafından her gün 350 aileye teslim ediliyor. 

Belediye’nin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerince üç çeşitten oluşan sıcak yemekler, her gün ihtiyaç sahibi yaşlı, yemek yapabilecek fiziksel yeterlilikte olmayan ve özel gereksinimli ailelere ulaştırılıyor.

“Komşusu açken, tok yatan bizden değildir” diyerek sözlerine başlayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu hizmete ilişkin, şunları söyledi:

“Akhisar Belediyesi Aşevimizde kazanlarımız, soğuk kış günlerinde yardıma muhtaç vatandaşlarımız için kaynamaya devam ediyor. 2021 yılında şehrimize kazandırdığımız aşevimiz, bugüne kadar binlerce haneye ulaştı. Ayrıca yardımsever vatandaşlarımızın bağışları da, Belediyemiz aracılığıyla gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Çevresinde hasta, yaşlı ya da tek başına olduğu için yemek yapamayan, ihtiyaç sahibi komşuları olanlar, 444 11 45 numaralı Çözüm Merkezimizden bize ulaşabilir. Hiçbir çocuk yatağa aç girmesin, kimse aşsız kalmasın diye çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

 

 

AKHİSAR BELEDİYESİ AŞEVİ’NDEN HER GÜN 350 AİLEYE SICAK YEMEK HİZMETİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!