AKHİSAR BELEDİYESİ’NİN MASA TENİSİ SALONU AÇILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKHİSAR BELEDİYESİ’NİN MASA TENİSİ SALONU AÇILDI

Akhisar Belediyesi Masa Tenisi Salonu, Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Parkı içerisinde hizmete açıldı. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yeni kurulan Masa Tenisi Salonu’nda bu spora gönül veren sporcuların yetişmesini hedeflediklerini söyledi.

Akhisar Belediyesi, ilçeye Avrupa standartlarında yeni bir spor tesisi daha kazandırdı. Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Parkı içerisinde bulunan Akhisar Belediyesi Masa Tenisi Salonu’nda ilçelilere kurslar da verilecek. İlçede birçok branşta başarılı sporcuların yetiştiğine dikkat çeken  Dutlulu, şöyle konuştu:

“Akhisar’ın bir spor şehri olması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor. Şehrimize kazandırdığımız spor tesislerimize bugün bir yenisini daha ekledik. Spor alanın yanı sıra içerisinde kafesi ve oturma alanlarının da yer aldığı salonumuz bugün itibariyle halkımızın hizmetinde. Bunun gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Dileyen herkes salonumuzu gönül rahatlığıyla ziyaret edebilir, kurslarımız hakkında bilgi alabilir. Burada, daha önceden Masa Tenisi Milli Takımı’nda görev alan antrenörümüz tarafından gençlerimize kurslar vereceğiz. Hobi olarak masa tenisi sporu ile uğraşmak isteyen vatandaşlarımız da gelebilir. Halkımıza hayırlı olsun. Şehrimizde bu tarz spor tesislerinin sayılarını arttırmak içi çalışmaya devam edeceğiz.”

Masa Tenisi Salonu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen yurttaşlar, Spor İşleri Müdürlüğü’ne ait 0553 292 79 94 telefon numarası ile iletişime geçebilecek. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

AKHİSAR BELEDİYESİ’NİN MASA TENİSİ SALONU AÇILDI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!