ÇETİN AKIN: “CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA YAKIŞIR PROJELERİMİZİ TURGUTLUMUZA KAZANDIRACAĞIZ”

featured
service

ÇETİN AKIN: “CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA YAKIŞIR PROJELERİMİZİ TURGUTLUMUZA KAZANDIRACAĞIZ”

Turgutlu Belediyesi ile Şiir Kalbimizde! Şiir, Edebiyat ve Kültür Platformu’nun Nazım Hikmet’in 121. doğum günü dolayısıyla birlikte düzenlediği, ‘Şiirlerle Nazım’ı Anıyoruz’ programında Başkan Çetin Akın, 2023 yılında hayata geçirilmesi planlanan projelere yönelik açıklamalarda bulundu. Akın, “Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır projelerimizi Turgutlumuza kazandıracağız” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, geçen akşam düzenlenen ‘Şiirlerle Nazım’ı Anıyoruz’ programında, Ergenekon, Selvilitepe, Çepnidere ve Çepnibektaş Mahallelerinde yapılacak olan projeler ile Cuma Pazarı’nın son durumu hakkında bilgi verdi. Akın, şunları söyledi:

“Üç buçuk yıllık süre içerisinde Turgutlu’da çok güzel işlere imza attık. İktidarın baskılarına, büyükşehir belediyesinden alamadığımız desteklere, mecliste yaşadığımız sorunlara rağmen Turgutlu Belediyesi’ni şu anda Türkiye’deki belediyelerin içerisinde kredisi en yüksek ve cari borcu sıfır olan bir belediye haline getirdik.

Ergenekon Mahallemizde kültür sanat merkezi ve kadın sığınma evi, Selvilitepe Mahallemizde tüm sporların yapılabilecek olduğu bir spor salonu, cemevi ve kültür sanat merkezi, Çepnibektaş Mahallemizde cemevi ve oradaki hemşehrilerimizin kullanabileceği çok amaçlı bir salon, Çepnidere Mahallemizde düğün salonu ve halı saha projelerimiz ile Cuma Pazarı projemizin temel atma törenini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu projelerin yaklaşık maliyeti 300 milyon TL ve Turgutlu Belediyesi bu projeleri kendi öz kaynaklarıyla yapacak. Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır projelerimizi Turgutlu’muza kazandıracağız.”

Art’s Magazin  Yurt

ÇETİN AKIN: “CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA YAKIŞIR PROJELERİMİZİ TURGUTLUMUZA KAZANDIRACAĞIZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!