ÇETİN AKIN, TURGUTLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU’YLA BİR ARAYA GELDİ 

featured
service

ÇETİN AKIN, TURGUTLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU’YLA BİR ARAYA GELDİ 

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Akın, “Bugün gelinen noktada kendi ayakları üzerinde durabilen bir Organize Sanayi Bölgesi oluşturduk. 250 milyon TL’nin üzerinde bir rakamla atık su arıtma tesisi ilgili proje bakanlığın yatırım planına alındı. Organize Sanayi Bölgemiz şeffaflıkla büyümeye devam ediyor” dedi. 

Başkan Akın, TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hami Özer ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Yapılan görüşmede Organize Sanayi Bölgesi’nin gelişimi, artan yatırımları ve geleceği hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Akın, Organize Sanayi Bölgesi’ni yeniden canlandırdıklarını dile getirirken sanayici-belediye ortaklığı ile istihdam sayılarının arttığını belirtti. Akın, göreve geldikleri günden bu yana Organize Sanayi Bölgesi’ne katma değer kazandırdıklarını söylerken şeffaflık ilkesinden taviz vermediklerini de vurguladı. Akın, şöyle konuştu:

“Göreve geldiğimiz gün Organize Sanayi Bölgesi’nde ciddi sorunlar, iltimaslar ve şeffaflıktan uzak bir durum vardı. İvedilikle kentimizin istihdamının en önemli unsuru olan Organize Sanayi Bölgemizi canlandırmak için kolları sıvadık. Yönetim kurulumuzla, müteşebbis heyetimizle birlikte şeffaf bir yönetim anlayışıyla yolumuza devam ettik. Bugün gelinen noktada kendi ayakları üzerinde durabilen bir Organize Sanayi Bölgesi oluşturduk. 250 milyon TL’nin üzerinde bir rakamla atık su arıtma tesisi ilgili proje bakanlığın yatırım planına alındı. Organize Sanayi Bölgemiz şeffaflıkla büyümeye devam ediyor.”

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ile yapılan toplantı sonrası Akın, TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hami Özer ile birlikte işletmeleri ziyaret etti. İş insanlarıyla görüşen Akın daha sonra emekçilerle bir araya gelerek sohbet etti. Organize Sanayi Bölgesi’nde üreten, gelişen ve geliştiren bir anlayışın hakim olduğunu belirten Akın, “Yönetim kurulu üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantısı sonrası işçi kardeşlerimizle buluştuk ve sohbet ettik. Üretimin en önemli paydaşı olan emekçilerimize işlerinde kolaylıklar diledik” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

ÇETİN AKIN, TURGUTLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU’YLA BİR ARAYA GELDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!