TURGUTLU BELEDİYESİ 2. TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ 2. TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği iş birliğiyle organize edilen “2. Toplu Sünnet Şöleni” için kayıtlar devam ediyor. Başvurular 23 Aralık Cuma günü sona erecek.
 
Turgutlu Belediyesi’nin geleneksel hale getirmeyi amaçladığı ve bu yıl ikincisini düzenleneceği “Toplu Sünnet Şöleni” için hazırlıklar sürüyor.
 
Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği ile iş birliğinin yapıldığı ve tüm detayların titizlikle düşünüldüğü “2. Toplu Sünnet Şöleni” 11 Şubat 2023 Cumartesi günü gerçekleşecek.
 
SON BAŞVURU 23 ARALIK CUMA GÜNÜ
 
“2. Toplu Sünnet Şöleni” için başvurular 23 Aralık Cuma günü sona erecek. Kayıtlar, Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası 7. katında yer alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde yapılıyor.
 
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Başkanımız Çetin Akın’ın önderliğinde düzenlediğimiz etkinlik ve organizasyonlarla gelenekleri kentimizde yaşatıyoruz. Sünnet düğünleri de kültürümüzün ve geleneklerimizin önemli bir parçası. Bu yüzden de Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği iş birliği ve hayırseverlerimizin destekleriyle ikinci kez gerçekleştireceğimiz Toplu Sünnet Şöleni ile çocuklarımızın ve ailelerinin bu özel günlerinde mutluluklarını paylaşacağız. Toplu Sünnet Şölenimiz için 23 Aralık Cuma gününe kadar başvurularımız devam edecek. Sünnet düğünü yapmak isteyen ama buna imkanı olmayan ailelerimizi kayıt yaptırmaya davet ediyorum” dedi.

TURGUTLU BELEDİYESİ 2. TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!