TURGUTLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2022 yılında 325 bin metrekare yeni yol yaptı.

Kent genelinde cadde ve sokaklarını iyileştirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2022 yılında 115 bin metrekare parke çalışması, ova yolları başta olmak üzere yaklaşık 115 kilometreye denk gelen 210 bin metrekare asfalt serim ve asfalt yama işlemi gerçekleştirdi.

Öncelikli olarak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiren ekipler, yapılan plan ve program dahilinde merkez ve kırsal bölge ayrımı yapmadan ihtiyaç duyulan tüm sokakların çehresini değiştirdi. Kırsal mahallelerde yer alan köy kahvehaneleri, kiraz alım yerleri, okullar ve camiler başta olmak üzere 94 noktada tadilat ve yenileme çalışması yaptı. Ekipler ayrıca 51 noktada yol tesviye çalışması gerçekleştirdi.

Ekipler ayrıca Çamlıca Yolu, Gıda Çarşısı, Turgutlar Yolu’nun aralarında bulunduğu pek çok yolu yeniledi.

2022 yılında hayata geçirilen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile 2022 yılını aktif bir şekilde geçirdik. Turgutlu halkına yeni ve modern yollar kazandırdık. Bu çalışmalarımızı yaparken merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadık. Önceliğimiz her zaman vatandaşımızın derdine çözüm üretmek oldu. Hep birlikte Turgutlu’muz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ekip arkadaşlarıma 2022 yılında göstermiş oldukları özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

TURGUTLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!