TURGUTLU BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TURGUTLU BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

Turgutlu Belediyesi, ‘Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara’ projesiyle, Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi ailelere Aşevi ve Hayır Merkezi aracılığıyla bağışlanan kurbanlıkları ulaştıracak.

‘Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara’ sloganıyla başlatılan bağış kampanyasında, dayanışmacı vatandaşların bağışladıkları kurbanlıklar, ihtiyaç sahibi ailelere Turgutlu Belediyesi Aşevi ve Hayır Merkezi aracılığı ile ulaştırılacak.

Projeye ilişkin açıklama yapan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, şunları söyledi:

“Her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerimizin sofrasını bereketlendirmek adına ‘Sizden Gelen Bağışlarla Aş Olalım Sofralara’ kampanyasını başlattık. Bu bayramda da paylaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın manevi hissini en güzel şekilde hissedeceğiz. Turgutlu Belediyesi olarak kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımızı tercihlerine göre canlı, kilo ve nakdi olarak Aşevi ve Hayır Merkezi’mize bağış yapmaya, ihtiyaç sahibi ailelerimizin yüzünü güldürmeye davet ediyorum. Bağış yapacak olan hayırseverlerimize teşekkürlerimi sunuyor, tüm hemşehrilerime şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.”

Bu yıl kurban bağış bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi. Bağışlar, Aşevi ve Hayır Merkezi’nin TR92 0001 2009 5660 0007 0000 88 numaralı hesabından yapılabilecek. Kurban bağışı hakkında 0236 312 22 28 veya 0236 313 10 78 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alınabilecek. 

 

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI’NDA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!