TURGUTLU BELEDİYESİ SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDEKİ DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDEKİ DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR

Turgutlu Belediyesi’nin kentin katma değerini yükseltme hedefiyle hayata geçirdiği projelerinden Sanayi Çarşısı’nda dükkanlar satışa çıkıyor.
 
Mülkiyeti Turgutlu Belediyesi’ne ait eski soğuk hava deposunun yerine yapılacak olan Sanayi Çarşısı projesinde dükkanlar satışa çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 17 bin 800 metrekare inşaat alanının bulunduğu proje toplam 22 adet prefabrik iş yerinden oluşacak. Eski Manisa Yolu cephesine bakan, 595 metrekare ile 680 metrekare arasında inşa edilecek iş yerleri batar katlı olacak şekilde tasarlandı. Hal cephesine bakan iş yerleri ise 755 metrekare ile 1058 metrekare büyüklükte olacak. Söz konusu bu iş yerlerinde ayrıca hem batar kat hem de bodrum kat yer alacak.
 
Bodrum katlı iş yerlerinde bodrum kata kolaylıkla yük indirilebilmesi için yük asansör yerleri de eklenecek. Aynı zamanda tüm iş yerlerinin girişinde endüstriyel kapılar ve yangın kaçış kapıları bulunacak.
T
urgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Turgutlu’muzun katma değerini ve prestijini yükseltecek önemli bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. Tüm detaylarını titizlikle düşündüğümüz Sanayi Çarşısı projemizde iş yerleri çok yakında satışa çıkacak. Başkanımız Çetin Akın’ın önderliğinde kentimizi yatırımla güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

TURGUTLU BELEDİYESİ SANAYİ ÇARŞISI PROJESİNDEKİ DÜKKANLAR SATIŞA ÇIKIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!