Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

TURGUTLU BELEDİYESİ TAZİYE EVİ VE SANAT MERKEZİ, ŞUBAT AYINDA AÇILIYOR 

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ TAZİYE EVİ VE SANAT MERKEZİ, ŞUBAT AYINDA AÇILIYOR 

Mustafa Kemal Mahallesi’nde yapımına devam edilen Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezi’nde incelemelerde bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, tesisin şubat ayında hizmete gireceğini duyurdu. 

Temelini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun attığı ve Mustafa Kemal Mahallesi’nde yapımı devam eden Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezi’nin açılışına sayılı günler kaldı. Bölgede Fen İşleri Müdürü Elif Ceren Müftüoğlu, teknik ekip ve ilgili personelle inceleme yapan Başkan Akın, Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezi’nin şubat ayı içerisinde hizmete gireceğini açıkladı. Akın, şunları kaydetti:

“Bu projemizin temelini Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte atmıştık. Türkiye’nin en kısa sürede tamamlanan projeleri arasında yer alan projemiz hem Turgutlumuza hem de mahallemize katkı sunacaktır. Taziye Evi ve Çocuk Kültür Sanat Merkezimizin şubat ayı içerisinde açılışını yapacağız ve halkımızın hizmetine sunacağız. Projemizde son incelemeleri yaptık, açılış günü eksiksiz bir projeyi daha kentimize kazandıracağız. Şimdiden kentimize hayırlı olsun.”

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU BELEDİYESİ TAZİYE EVİ VE SANAT MERKEZİ, ŞUBAT AYINDA AÇILIYOR 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!