Turgutlu Belediyesi’nin ‘Sanayi Çarşısı’ Projesinde İnşaat Sürüyor

featured
service

Turgutlu Belediyesinin Sanayi Çarşısı Projesinde İnşaat Sürüyor 

Turgutlu Belediyesi’nin ‘Sanayi Çarşısı’ Projesinde İnşaat Sürüyor 

 

Turgutlu Belediyesi’nin ‘Sanayi Çarşısı’ projesinde inşaata devam ediliyor. Belediye Başkanı Çetin Akın, projenin şantiye alanını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 

Belediye tarafından geçen ekim ayında düzenlenen törenle temeli atılan Sanayi Çarşısı projesinin yapımı devam ediyor. Mülkiyeti Turgutlu Belediyesi’ne ait olan ve eski soğuk hava deposunun bulunduğu alana yapılan projenin inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Akın, ”Sanayi Çarşısı projemiz 94 milyon TL’lik yatırımla Turgutlu Belediyesi’nin en büyük yatırımı. Vizyon projemiz olan Sanayi Çarşısı’nda bugün gelinen noktada kolonlar yükseliyor ve projemizin yapımı tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Toplam 17 bin 800 metrekare inşaat alanının bulunduğu proje, toplam 22 adet prefabrik iş yerinden oluşacak. Eski Manisa Yolu cephesine bakan, 595 metrekare ile 680 metrekare arasında inşa edilecek iş yerleri, batar katlı olacak. Hal cephesine bakan iş yerleri ise 755 metrekare ile 1058 metrekare büyüklüğü arasında olacak. Söz konusu iş yerlerinde hem batar kat hem de bodrum kat yer alacak.

SATIŞ İHALESİ 30 ARALIK’TA

Projede 2-3-4-19-20 ve 21 nolu bağımsız bölümlerin ihalesi, 30 Aralık Cuma günü saat 14:00’te TurgutluBelediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. İhale, kapalı teklif usulü arttırma yöntemiyle ayrı ayrı yapılacak. 

 

Turgutlu Belediyesi'nin ‘Sanayi Çarşısı’ Projesinde İnşaat Sürüyor
Turgutlu Belediyesi’nin ‘Sanayi Çarşısı’ Projesinde İnşaat Sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!