TURGUTLU’DA TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BAŞLIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TURGUTLU’DA TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 2. Toplu Sünnet Şöleni, 21 Mayıs Pazar günü yapılacak.
 
Turgutlu Belediyesi, toplu sünnet şölenini ikinci kez gerçekleştirecek. Sünnet düğünü yapma imkanı olmayan ailelere yönelik Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği ile organize edilen şölen kapsamında sünnet edilen 137 çocuk için sünnet eğlencesi yapılacak.
 
2. Toplu Sünnet Şöleni, 21 Mayıs Pazar günü Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası önünden saat 17.00’de sünnet gezmesiyle başlayacak. Saatler 20.00’yi gösterdiğinde ise 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda sünnet düğünü eğlencesi yapılacak.
 
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, çocuklarımızın ve ailelerimizin mutluluğunu paylaşmak amacıyla Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği iş birliğiyle 2. Toplu Sünnet Şöleni’mizi gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimizi çocuklarımızın bu mutluluğunu ve heyecanını paylaşmaya, şölenimize katılmaya davet ediyorum” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

TURGUTLU’DA TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!